26.7 C
Σάμος
26/09/2023
Σαμιακά

Αποτελέσματα 5ου Ημιμαραθωνίου «Πυθαγόρας ο Σάμιος»

Αποτελέσματα Ημιμαραθωνίου 2022 “Πυθαγόρας ο Σάμιος” και του Λαϊκού Αγώνα Δρόμου 4χλμ.

 

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB   Name YOB Club FINISH 21KM
1 1 1 Α 18_45 Male 99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΔΩΝΗΣ 1990 1:17:42.860
2 2 2 Α 18_45 Male 87 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΑΠΕΤΗΣ 1990 1:18:33.330
3 3 3 Α 18_45 Male 48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΚΟΣ 1979 1:19:11.387
4 4 4 Α 18_45 Male 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ 1997 1:25:17.550
5 5 5 Α 18_45 Male 106 ΤΑΚΗΣ ΦΩΚΟΣ 1980 1:26:06.813
6 6 6 Α 18_45 Male 18 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΔΑΛΗΣ 1982 1:31:37.130
7 7 7 Α 18_45 Male 28 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΙΩΤΗΣ 1993 1:31:37.807
8 8 1 Α 45+ Male 9 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 1:32:00.710
9 9 8 Α 18_45 Male 108 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ 1994 1:37:16.233
10 10 2 Α 45+ Male 103 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΗΣ 1971 1:38:25.463
11 1 1 Γ 18_45 Female 6 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ 1990 1:38:34.213
12 11 9 Α 18_45 Male 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΙΑΣ 1977 1:39:14.103
13 12 10 Α 18_45 Male 116 DANIEL CHAPMAN 1998 1:44:11.950
14 13 11 Α 18_45 Male 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΡΑΓΑΛΑΣ 1987 1:44:37.183
15 2 2 Γ 18_45 Female 3 BLAITHIN BAEBH QUIGLEY 1992 1:45:16.740
16 14 12 Α 18_45 Male 20 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1981 1:45:55.480
17 15 13 Α 18_45 Male 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ 1994 1:46:24.130
18 16 3 Α 45+ Male 15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΕΛΟΣ 1973 1:46:25.440
19 17 4 Α 45+ Male 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΑΞΗΣ 1966 1:47:44.290
20 18 14 Α 18_45 Male 24 ΙΩΑΚΕΙΜ ΖΑΒΟΥΔΑΚΗΣ 1989 1:48:23.210
21 19 5 Α 45+ Male 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1970 1:49:06.217
22 20 6 Α 45+ Male 63 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΤΣΟΛΑΣ 1966 1:49:42.637
23 21 15 Α 18_45 Male 74 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 1996 1:49:56.083
24 22 7 Α 45+ Male 101 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΦΕΡΓΑΔΗΣ 1970 1:50:11.473
25 23 8 Α 45+ Male 44 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1971 1:50:40.397
26 24 9 Α 45+ Male 35 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΛΑΣ 1974 1:51:13.097
27 25 16 Α 18_45 Male 27 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΤΖΗΣ 1983 1:51:30.943
28 26 17 Α 18_45 Male 26 ΓΙΩΡΓΟΣ/ΣΠΥΡΟΣ ΘΑΝΟΣ 1982 1:52:28.113
29 27 10 Α 45+ Male 65 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΤΟΒΑΣ 1975 1:52:45.763
30 28 18 Α 18_45 Male 117 IBRAHIEM HASSAN SAMURA 1995 1:53:04.623
31 29 19 Α 18_45 Male 88 ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ ΣΟΦΟΣ 1980 1:53:31.583
32 30 20 Α 18_45 Male 113 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΨΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 2002 1:53:43.777
33 31 21 Α 18_45 Male 47 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 1978 1:54:01.353
34 32 22 Α 18_45 Male 45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 1:55:07.857
35 33 23 Α 18_45 Male 114 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 1983 1:55:12.040
36 3 3 Γ 18_45 Female 55 ΣΟΦΙΑ ΜΗΤΣΙΑΡΑ 1981 1:58:29.200
37 34 24 Α 18_45 Male 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΛΒΑΝΟΣ 1977 1:58:32.357
38 35 25 Α 18_45 Male 66 ΣΤΙΒΕΝ ΝΤΟΙΛΛΑΡΗΣ 2000 1:59:54.297
39 4 4 Γ 18_45 Female 118 MARY DILLON 1993 2:00:03.830
40 36 11 Α 45+ Male 64 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΙΩΤΗΣ 1961 2:00:24.473
41 5 5 Γ 18_45 Female 58 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΑΤΣΑΒΑΝΟΥ 1998 2:03:52.887
42 37 26 Α 18_45 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΟΥΛΗΣ 1990 2:03:53.773
43 38 27 Α 18_45 Male 41 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ 1994 2:06:45.310
44 39 28 Α 18_45 Male 80 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΛΑΣΤΑΡΓΙΑΣ 1997 2:07:41.057
45 40 29 Α 18_45 Male 43 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ 1982 2:09:15.257
46 41 12 Α 45+ Male 51 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΠΑΣ 1966 2:11:26.727
47 42 30 Α 18_45 Male 115 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1983 2:11:47.193
48 43 13 Α 45+ Male 94 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1975 2:12:35.467
49 44 31 Α 18_45 Male 53 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ 1979 2:13:35.517
50 6 1 Γ 45+ Female 33 ΝΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1964 2:15:43.730
51 7 6 Γ 18_45 Female 49 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΚΡΗ 1980 2:15:44.527
52 8 7 Γ 18_45 Female 78 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1977 2:16:23.950
53 9 2 Γ 45+ Female 4 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1968 2:18:35.660
54 45 32 Α 18_45 Male 70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ 1978 2:20:21.907
55 46 14 Α 45+ Male 32 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1968 2:20:31.083
56 47 33 Α 18_45 Male 10 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 1982 2:21:52.240
57 48 34 Α 18_45 Male 7 ΦΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥ 1981 2:21:53.557
58 10 8 Γ 18_45 Female 105 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ 1981 2:22:14.513
59 11 9 Γ 18_45 Female 98 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΣΕΣΜΕΛΗ 1992 2:23:40.300
60 49 35 Α 18_45 Male 120 TOMMASO COLUMBO 1995 2:26:23.297
61 50 36 Α 18_45 Male 119 TOMMASO GOGGION 1998 2:26:27.697
62 12 3 Γ 45+ Female 46 ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΑΤΟΥ . 2:32:18.610
63 51 37 Α 18_45 Male 104 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΗΣ 1991 2:44:02.883
64 52 15 Α 45+ Male 83 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΡΗΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ 1970 2:45:36.430
65 53 16 Α 45+ Male 109 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 1971 2:56:04.807
66 54 38 Α 18_45 Male 1 PATRICK CHOULAUE 1995 2:56:33.860
67 55 17 Α 45+ Male 31 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1955 3:07:36.000
68 56 18 Α 45+ Male 40 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1950 3:12:10.380

ΓΕΝΙΚΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ  ΔΡΟΜΟΥ  4000  ΜΕΤΡΩΝ              13  ΜΑΡΤΙΟΥ  2022

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΛΩΝΥΜΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 MAHAMOOD   YOOSEF 14΄52΄΄0
2 FATMA  BATLO 15΄01΄΄0
3 ROULI  HAJI  SALIM 15΄09΄΄0
4 XQAB  HOBALDEEN 15΄16΄΄0
5 ΤΑΤΣΗΣ   ΠΟΛΥΒΙΟΣ 15΄45΄΄0
6 CHARALAMPUS   FREDERIK 15΄48΄΄0
7 JUMAAH  AHMED 18΄02΄΄0
8 MOORUZI  AZIZ 16΄15΄΄0
9 AHMED  YASIN 16΄18΄΄0
10 GROEN  AWI 16΄21΄΄0
11 FELDMAN  GABRIEL 16΄54΄΄0
12 ABDULLAHI  ISSE 17΄13΄΄0
13 ABOLI  FADIMA 17΄18΄΄0
14 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17΄25΄΄0
15 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 17΄32΄΄0
16 ΚΑΣΗ  ΜΑΡΙΑ 17’36΄΄0
17 GHADIRI  NASIR 18΄09΄΄0
18 SOUMARE  BOCAR 18΄19΄΄0
19 NAJIBI  AMANULLAH 18΄22΄΄0
20 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18΄34΄΄0
21 ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18΄41΄΄0
22 ΑΖΙΖΑΙ  ΕΡΜΑΛ-ΑΛΕΞΙΟΣ 18΄57΄΄0
23 SANDJON  GYE  JULES 19΄10΄΄0
24 MAHMUD  AHMED 19΄20΄΄0
25 GHARIDI  EDRIS 19΄22΄΄0
26 ΛΑΠΑΤΑΣ  ΒΛΑΣΙΟΣ 19΄24΄΄0
27 BUAKYE  ALEX 19΄39΄΄0
28 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 19΄46΄΄0
29 ΤΣΕΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19΄52΄΄0
30 ΤΣΙΠΕΤΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20΄04΄΄0
31 ΚΟΥΦΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 20΄10΄΄0
32 ΚΟΥΦΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20΄11΄΄0
33 ΑΡΩΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20΄17΄΄0
34 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20΄28΄΄0
35 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20΄37΄΄0
36 OUSMAN  AFIFA 20΄41΄΄0
37 BANKOLE QLAIDE 20΄53΄΄0
38 KOUEMENGI  FIDEL  COSNSTANT 20΄58΄΄0
39 WERNER  SIMON 21΄05΄΄0
40 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21΄32΄΄0
41 ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21΄33΄΄0
42 ΤΡΙΠΟΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21΄49΄΄0
43 ABELN  BELA 21΄52΄΄0
44 SANFELICI  CECILIA 21΄52΄΄0
45 BIRINDELLI  GIULIA 21΄54΄΄0
46 SWABEY  RACHAEL 21΄55΄΄0
47 VERNIER  YRIS 22΄14΄΄0
48 STOREY  MIRIAM 22΄15΄΄0
49 SEIDLER  PHYLLIS 22΄16΄΄0
50 HAMILTON  SOPHIE 22΄24΄΄0
51 ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΑ 22΄25΄΄0
52 ΚΑΤΑΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 22΄33΄΄0
53 ΣΚΑΠΕΤΗΣ  ΤΙΜΟΘΕΟΣ 22΄42΄΄0
54 ΛΥΜΠΕΡΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22΄43΄΄0
55 GRANRATH  LUCAS 22΄44΄΄0
56 ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 22΄45΄΄0
57 ΗΛΙΑΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ 22΄46΄΄0
58 ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ 22΄47΄΄0
59 ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23΄12΄΄0
60 SEIF  EDDIN  MAHER 23΄55΄΄0
61 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24΄10΄΄0
62 ΠΑΤΡΩΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 24΄11΄΄0
63 ΚΟΥΦΙΟΥ  ΑΡΙΑΔΝΗ 24΄56΄΄0
64 BRICE  DJOUFO  WOOKENG 25΄22΄΄0
65 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25΄32΄΄0
66 ΜΟΥΘΟΥΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 25΄39΄΄0
67 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗ  ΕΛΕΝΑ 25΄46΄΄0
68 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25΄47΄΄0
69 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25΄48΄΄0
70 ΛΙΤΣΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 25΄49΄΄0
71 BUEHRER LISA 26΄36΄΄0
72 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 26΄41΄΄0
73 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ  ΦΑΝΗ 26΄59΄΄0
74 ΤΣΟΛΑΛΑΚΗΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ 27΄05΄΄0
75 BECKER  ROXANA 28΄07΄΄0
76 LOUIJMANS  MARIEKES 27΄09΄΄0
77 EDUNGO  EZABU  JUEL 29΄03΄΄0
78 ΜΗΤΣΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ 29΄06΄΄0
79 ΜΑΥΡΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ 29΄53΄΄0
80 ΕΥΑΓΓΕΛΗ  ΖΩΗ 29΄54΄΄0
81 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29΄58΄΄0
82 DEHNING  JOHANNA 30΄01΄΄0
83 ΜΠΟΥΝΤΟΥ  ΟΛΓΑ 30΄05΄΄0
84 ELOL  JEAN  BERNARD 30΄25΄΄0
85 EMILIE  NGAMENI 31΄27΄΄0
86 ΚΑΙΛΑ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 31΄28΄΄0
87 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32΄06΄΄0
88 GRENTE  ANNIE 34΄32΄΄0
89 MOHAMED   MAHAD 34΄54΄΄0
90 ΔΟΚΑΝΑΡΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 34΄55΄΄0
91 ΠΑΡΟΥΣΙΝΑ   ΜΑΡΙΑ 35΄25΄΄0
92 ΛΟΥΛΑ  ΟΥΡΑΝΙΑ 35΄26΄΄0
93 ETOUNDI  MELANI 35΄27΄΄0
94 NAGEDE  MADE 35΄28΄΄0
95 DANG  STEVE 37΄07΄΄0

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ  ΚΑΤΑ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ           

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ  

1 MAHAMOOD   YOOSEF 14΄52΄΄0
2 FATMA  BATLO 15΄01΄΄0
3 ROULI  HAJI  SALIM 15΄09΄΄0
4 XQAB  HOBALDEEN 15΄16΄΄0
5 ΤΑΤΣΗΣ   ΠΟΛΥΒΙΟΣ 15΄45΄΄0
6 CHARALAMPUS   FREDERIK 15΄48΄΄0
7 JUMAAH  AHMED 18΄02΄΄0
8 MOORUZI  AZIZ 16΄15΄΄0
9 AHMED  YASIN 16΄18΄΄0
10 GROEN  AWI 16΄21΄΄0
11 FELDMAN  GABRIEL 16΄54΄΄0
12 ABDULLAHI  ISSE 17΄13΄΄0
13 ABOLI  FADIMA 17΄18΄΄0
14 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17΄25΄΄0
15 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 17΄32΄΄0
16 GHADIRI  NASIR 18΄09΄΄0
17 SOUMARE  BOCAR 18΄19΄΄0
18 NAJIBI  AMANULLAH 18΄22΄΄0
19 ΚΥΡΙΑΖΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18΄41΄΄0
20 ΑΖΙΖΑΙ  ΕΡΜΑΛ-ΑΛΕΞΙΟΣ 18΄57΄΄0
21 SANDJON  GYE  JULES 19΄10΄΄0
22 MAHMUD  AHMED 19΄20΄΄0
23 GHARIDI  EDRIS 19΄22΄΄0
24 ΛΑΠΑΤΑΣ  ΒΛΑΣΙΟΣ 19΄24΄΄0
25 BUAKYE  ALEX 19΄39΄΄0
26 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 19΄46΄΄0
27 ΤΣΙΠΕΤΟΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20΄04΄΄0
28 ΚΟΥΦΙΟΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20΄11΄΄0
29 ΑΡΩΝΗΣ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20΄17΄΄0
30 ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20΄37΄΄0
31 OUSMAN  AFIFA 20΄41΄΄0
32 BANKOLE QLAIDE 20΄53΄΄0
33 KOUEMENGI  FIDEL  COSNSTANT 20΄58΄΄0
34 WERNER  SIMON 21΄05΄΄0
35 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21΄32΄΄0
36 ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21΄33΄΄0
37 ΤΡΙΠΟΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21΄49΄΄0
38 ABELN  BELA 21΄52΄΄0
39 SWABEY  RACHAEL 21΄55΄΄0
40 ΚΑΤΑΤΣΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ 22΄33΄΄0
41 ΣΚΑΠΕΤΗΣ  ΤΙΜΟΘΕΟΣ 22΄42΄΄0
42 GRANRATH  LUCAS 22΄44΄΄0
43 SEIF  EDDIN  MAHER 23΄55΄΄0
44 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 24΄10΄΄0
45 BRICE  DJOUFO  WOOKENG 25΄22΄΄0
46 ΜΟΥΘΟΥΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 25΄39΄΄0
47 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25΄47΄΄0
48 ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 26΄41΄΄0
49 ΤΣΟΛΑΛΑΚΗΣ  ΣΤΕΛΙΟΣ 27΄05΄΄0
50 LOUIJMANS  MARIEKES 27΄09΄΄0
51 EDUNGO  EZABU  JUEL 29΄03΄΄0
52 ΜΗΤΣΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ 29΄06΄΄0
53 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 29΄58΄΄0
54 ELOL  JEAN  BERNARD 30΄25΄΄0
55 ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 32΄06΄΄0
56 MOHAMED   MAHAD 34΄54΄΄0
57 NAGEDE  MADE 35΄28΄΄0
58 DANG  STEVE 37΄07΄΄0

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ   

1 ΚΑΣΗ  ΜΑΡΙΑ 17’36΄΄0
2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 18΄34΄΄0
3 ΤΣΕΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19΄52΄΄0
4 ΚΟΥΦΙΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ 20΄10΄΄0
5 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20΄28΄΄0
6 SANFELICI  CECILIA 21΄52΄΄0
7 BIRINDELLI  GIULIA 21΄54΄΄0
8 VERNIER  YRIS 22΄14΄΄0
9 STOREY  MIRIAM 22΄15΄΄0
10 SEIDLER  PHYLLIS 22΄16΄΄0
11 HAMILTON  SOPHIE 22΄24΄΄0
12 ΑΝΤΩΝΙΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΑ 22΄25΄΄0
13 ΛΥΜΠΕΡΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 22΄43΄΄0
14 ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 22΄45΄΄0
15 ΗΛΙΑΔΟΥ  ΕΛΕΝΗ 22΄46΄΄0
16 ΚΟΥΛΟΥΡΗ  ΜΑΡΚΕΛΛΑ 22΄47΄΄0
17 ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23΄12΄΄0
18 ΠΑΤΡΩΝΗ  ΓΕΩΡΓΙΑ 24΄11΄΄0
19 ΚΟΥΦΙΟΥ  ΑΡΙΑΔΝΗ 24΄56΄΄0
20 ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25΄32΄΄0
21 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗ  ΕΛΕΝΑ 25΄46΄΄0
22 ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25΄48΄΄0
23 ΛΙΤΣΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 25΄49΄΄0
24 BUEHRER LISA 26΄36΄΄0
25 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ  ΦΑΝΗ 26΄59΄΄0
26 BECKER  ROXANA 28΄07΄΄0
27 ΜΑΥΡΙΔΟΥ  ΜΑΡΙΑ 29΄53΄΄0
28 ΕΥΑΓΓΕΛΗ  ΖΩΗ 29΄54΄΄0
29 DEHNING  JOHANNA 30΄01΄΄0
30 ΜΠΟΥΝΤΟΥ  ΟΛΓΑ 30΄05΄΄0
31 EMILIE  NGAMENI 31΄27΄΄0
32 ΚΑΙΛΑ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 31΄28΄΄0
33 GRENTE  ANNIE 34΄32΄΄0
34 ΔΟΚΑΝΑΡΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ 34΄55΄΄0
35 ΠΑΡΟΥΣΙΝΑ   ΜΑΡΙΑ 35΄25΄΄0
36 ΛΟΥΛΑ  ΟΥΡΑΝΙΑ 35΄26΄΄0
37 ETOUNDI  MELANI 35΄27΄΄0

    

Related posts

Ευχαριστήριο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Πειραματικού Δημοτικού σχολείου Βαθέoς

admin

Ο Πύργος Λογοθέτη Λυκούργου θα παραμείνει κλειστός λόγω απουσίας φυλακτικού προσωπικού

admin

26 Σεπτεμβρίου 2000 – Το πολύνεκρο ναυάγιο του «Εξπρές Σάμινα» 

admin

Ασταμάτητες οι ροές των παράνομων μεταναστών στη Σάμο – Έφτασαν 191 άτομα σε δυο μέρες

admin

Αλίμονο μας αν περιμένουμε τους Πέρσες

admin

Δάσκαλοι και νηπιαγωγοί Σάμου: Κινητοποίηση στη ΔΙΠΕ – Πέμπτη 28/9

admin

Ευχαριστήρια επιστολή του Αντιπυράρχου Χρήστου Σπυρίδη

admin

Σάμος: Στο 90% η πληρότητα στα ξενοδοχεία και τον Σεπτέμβριο

admin

Το ΕΚΣ για την απεργία για το εργασιακό νομοσχέδιο

admin